sobota, 29 października 2011

Kilka słów ode mnie ...

Witajcie,


Cóż muszę się przyznać, z ręką na sercu i ze spuszczoną głową, że bardzo zaniedbałam bloga i czytanie. Moja wina bez dwóch zdań. Może pewną okolicznością łagodzącą będzie fakt, że znalazłam wreszcie pracę i potrzebowałam trochę czasu na przyzwyczajenie się do nowej sytuacji i roli w moim życiu. Ale teraz już wracam na stare dobre tory i wracam do ukochanych lektur. Więc recenzja niebawem, a co to będzie to sami się w najbliższym czasie przekonacie. Mam taką nadzieje. Dlatego też zapraszam do śledzenia moich poczynań.


A teraz odbicie od tematu recenzji.


Kochani Blogerzy [ bądź Blogowicze - nadal nie mam wiedzy która z form jest poprawna],  chciałam was z całego serca zachecić do wzięcia udziału w niezwykłej akcji, pomocy wspaniałym dzieciakom poprzez napisanie do nich kilku słów, odręcznie nakreślonych w liście bądź na pocztówce. Biorąc pod uwagę obecne przeświadczenie, że magia pisania listów przemija tym bardziej zachęcam do buntu przeciwko tej negatywnej ocenie.
A na dodatek możecie pomóc wspaniałym dzieciom, robiąc coś co nie wymaga dużych nakładów finansowych, a może przynieść uśmiech i nadzieje. Które w obecnej rzeczywistości są bezcenne.

Poniżej macie link który odeśle was do właściwej strony Marzycielskiej poczty. Tam poznacie podopiecznych Poczty pełnej marzeń, a także dowiecie się wszystkiego o idei Marzycielskiej poczty oraz poznacie moim zadaniem wspaniałych ludzi - założycieli Poczty.
Ja z całego serca zachęcam do wzięcia udziału, a także sama zabieram się za pisanie listu...

3 komentarze:

 1. Witamy po przerwie^^ Ja też w ostatnim czasie trochę zaniedbałam bloga, więc nie przejmuj się. A na pocztę zajrzę:)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Widzę, że nie tylko ja ostatnimi czasy mniej czytam i piszę. :D Skoro już wróciłaś, to nie pozostaje mi rzec nic innego jak: witaj z powrotem.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo chętnie będę do Ciebie zaglądać. :)

  OdpowiedzUsuń